להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


חוויות לקוחותינו

 
ליוגב האחד
רציתי רק באופן אישי לומר לך תודה.
נהניתי מכל מפגש אתך עם הקבוצה.
הרגשתי שאתה תורם מעצמך מכל הלב ,
דברת אלינו בגובה העניים הסברת בשפה הכי פשוטה שיש.
שאפשר גם אחרת , לראות דברים, לראות את החיים
להגשים חלומות ולהציב מטרות.
נתת לי חומר למחשבה , ודרך לשינוי...
הפגנת יידע אכפתיות והבנה עמוקה,
אין ספק חבל שנגמר – תחסר לנו בעמותה,
בקיצור לי אישית היה כיף ובעיקר הפקתי תועלת רבה .
על כל אלהתודתינתונה לך בהערצה רבה.
הייתה לי זכות להיות בסדנא בעמותה.
תודה מכל הלב על הנתינה,
על הידע על מה שאתה ועל מי שאתה
תודה שהיית שם בשבילנו
תודה מכל הלב בעיקר ממני אישית סימה דקל
ומחברי העמותה.
 

 

סדנא מעולה, פותחת אופקים ונותנת חומר למחשבה ביחסים בין בני זוג, בין הורים לילדים צעירים ומתבגרים...
המנחה נותן כלים יישומייםומסייע בפתיחת ערוצי תקשורת במשפחה,לכלאחד באופן אישי.
הסדנא מתקיימת במעגל, שעה של שיפור קשרים וזמן איכות בין חברים, על קפה ועוגה..
אפשר לצרףחברים, זוגות שמתארגנים יכולים להחליט על מקום המפגש.
ממליצה בחום.. תשאלו אותי...
בת אריכא כרמל
054-4442470
 

 
28/4/10
תקשורת עוצמתית במשפחה-סדנת חובה לכל מי:
 
-לכל מי שהשגרה השתלטה לו על החיים ,על הזוגיות,על המשפחתיות ועל ההנאות הקטנות שבחיים.
-לכל מי שרוצה להחזיר לחיו: בטחון, שותפות, צמיחה, שמחה, הרמוניה וקבלה עצמית (וכך גם את האחר).
 
כדאי ורצוי להשתתף בסדנא זו!!!
 
ע"י מספר כלים פשוטים לתפעול וקלים להבנה-אפשר להשתנות ולשנות!!!
 
הסדנא מועברת ע"י יוגב-מאמן מקצועי ורציני אשר מדבר בשפה רהוטה וברורה. כמו כן מפגין, בענווה, ידע רחב והבנה עמוקה בנפש האדם ובתהליכי חיים. עם רצון אמיתי ועז לעזור, לטפל,לתרום ולחלוק את הידע אשר רכש במשך שנים רבות.
 
מתוך אהבה והבנה שמשפחה וזוגיות הן ערך עליון!
 
תודה לכם יוגב ותמר שהחזרתם את התקשורת האיכותית לחיינו ובכך עזרתם לנו לזוז מהמקום בו עמדנו כבר זמן מה.
 
אוהבים הילה ויניב
 
hillushia@hotmail.com


 

בגיל 39 נקלעתי למשבר גיל ה 40. נו...הקדים קצת מה לעשות...
מצאתי את עצמי בלי עבודה, בתקופת מיתון כאשר אינני יכולה להרשות לעצמי שלא לעבוד, מתוסכלת מעצמי, מתוסכלת מהסביבה וחרדה לעתידי הלא ברור.
הרבה שאלות וחששות הטרידו את מנוחתי. בהיותי אדם עצמאי וחזק, ניסיתי להגיע למסקנות הנכונות בעצמי, חשבתי שזה עניין של זמן והדברים יסתדרו איכשהו. אז זהו, שלא...שום דבר לא השתנה, להיפך, הרגשתי שבמקום לנהל את חיי, החיים מנהלים אותי. ככל שהזמן עבר, האמנתי בעצמי פחות ופחות.
חברה טובה סיפרה לי על "אימון לאיכות חיים" של יוגב אז החלטתי לנסות, למרות שביני לביני חשבתי שזה מיותר. הרי אין לי בעיות של איכות חיים כך חשבתי, בסה"כ יש לי בעיה שאין לי עבודה. אבל בסופו של דבר החלטתי שאין לי מה להפסיד.
אז זהו, ששוב טעיתי. היה לי הרבה מה להפסיד אם לא הייתי הולכת לאימון לאיכות חיים.
יוגב גלאם היה המאמן שלי, בחור צעיר למראה שהיה נלהב מאוד להכיר אותי ולסייע לי. התחלנו בתהליך האימוני כאשר בשיעור הראשון התמקדנו כמובן במה שאני חשבתי אז כבעיות המרכזיות והמהותיות של חיי.
יוגב השכיל לכוון אותי לחקירה עמוקה של מערכות היחסים בחיי. ואל תתבלבלו, לא מדובר פה בטיפול פסיכולוגי במסווה של אימון, ממש ממש לא.
ראשית, התהליך היה כל כך מהיר שהייתי המומה. כל משפט של יוגב היה כמו אלפי אסימונים שנופלים. בכל אימון ישבתי המומה מהתובנות שלו, מהדרך שבה הוא גרם לי להגיע לתובנות עמוקות ומהירות.
שנית, היכולת של יוגב לתרגל אותי משבוע לשבוע, לצור אצלי מחוייבות, לחזק אצלי את ה"שרירים הרפויים" בכל התחומים הביא תוצאות מרחיקות לכת בזמן קצר. יוגב לימד אותי להשתמש בכלים פשוטים אך רבי עוצמה שסייעו לי לזהות את התגובות האוטומטיות שלי ולהביא במקומן אחרות. כך למשל חשבתי שאני צריכה לשלוט בחיי אבל רק כשלמדתי לוותר על שליטה, רק אז הגיע חופש עצום לבחור, לעשות, לבצע בלי פחד ובאמת לנהל את חיי כמו שאני רוצה. כן, זה נשמע מוזר לוותר על שליטה כדי להשיג שליטה אבל מה לעשות שזה עובד.
בכל אימון הישגתי רווחים אדירים עקב שינוי דפוסי פעולה ישנים שאיפינו אותי מאז ומעולם והמרתם בדפוסי פעולה חדשים שלא חשבתי שהם אפשריים. כל הישג היה קפיצה אנכית רבת עוצמה. זאת היתה איכות החיים שאליה התכוונו, ואני לתומי חשבתי שמדובר באוכל, דיאטות וכושר.
אני לא חסידה של טיפולים, אימונים, יועצים וכד', אבל אני חייבת להגיד שאני מורידה את הכובע. לכל אורך הדרך יוגב היה מאמן מאוד קשוב, ידע לעלות על הנקודות הבעייתיות והמודחקות ביותר, גם כשמשכתי לכיוונים אחרים, ידע להחזיר אותי לתלם ולהתמקד במה שחשוב להפנים. הוא ידע לשקף לי דברים , להמחיש לי אותם בדרכים שונות עד שלפעמים לא הבנתי איך זה שלא ראיתי את זה בעצמי. יוגב היה שם כולו בשבילי כדי לקלוט כל בדל מידע ולצרף לפאזל שסייע לי להבין את עצמי. הדבר שאולי הכי יפה בכל התהליך האימוני הוא שאני שוחה היום לבד, בבריכה של הגדולים, בלי "המציל" יוגב. הוא דאג שלא אצטרך אותו, שלא אהיה תלויה בו – התהליך היה שלם.
יוגב למרות גילך הצעיר, ניחנת בתבונה, היגיון , יכולת ניתוח ויכולת ביטוי שלא נתקלתי בכמוהם גם אצל אנשים שגילם כפול משלך. מה אגיד, אתה במקצוע הנכון ואין לי אלא שבחים. אסיים בכך שאני מאחלת לכל מי שאוהב את עצמו , להעניק לעצמו את המתנה הזו של אימון לאיכות חיים.
 
אורית אמיר
 

 
כמה מילים על המאמן יוגב :
כאשר נפגשנו לראשונה חשבתי שאולי אני צריכה טיפול זוגי ושאולי הנושא שלי גדול עליו. הבנתי מהר מאד שלא רק שיש ליוגב את הכלים לנתב אותי אלה שהוא משרה אווירה של אימון מלא ביכולות שלו וברצון שלו לעזור לי להגיע לשורש הבעיה ולמצוא את הדרך לגבור אליה.
באמצעות המוח האנליטי שלו, האינטואיציות שלו, התובנות והיכולת לבודד את מה שמנהל אותי, הוא הצליח לגרום לי לעבוד על הבעיה מכל כיוון, כדי לשבור אותה לגורמים וממש לנטרל את ההשפעה של אותו גורם על החיים שלי.
בהדרכתו והנחייתו יוגב הצליח להביא אותי למקום בריא, מלא אהבה אימון וביטחון ואני אסירת תודה על כך.
אני מצאתי ביוגב אדם בעל יושרה, שקט נפשי, הבנה עמוקה של התנהגות בני אדם, שמאפשר ליושב מולו אימון מלא בו וביכולת שלו להביא את המתאמן למקום טוב יותר. ליוגב יש ידע, הבנה ועומק של sage מהסוג של גורו הודי שנוהרים אליו לעיצה.
אני נהניתי מאד מהמפגשים אתו ויצאתי מהם מלאת חיוביות, חיוניות, בטחון בדרך בה אני צועדת, עם אומץ לתרגל את הגישה החדשה שאימצתי כדי לקדם אותי לרמה הבאה.
יוגב אף הזמין אותי לפגישות רענון במתכונת של פגישה ממוקדת על הנושא כדי לתחזק את מה שנרכש, ואני אשמח לנצל הזמנה זו אם אצטרך.
תודה רבה יוגב אתה אדם גדול עם היכולת להעצים אחרים!
 
ורדה
 


אני אסירת תודה על הדרך בה הובלת אותי להבנה מלאה יותר ועמוקה יותר על מה שניהל אותי בעבר ועל היכולת להשאיר כל זאת מאחור באמצעות הכלים שרכשתי באימונים אתך והגישה החדשה שפרסת לפני שאפשרה לי לפתוח בדרך חדשה לזוגיות אוטנתית, שלמה ובטוחה.
תודה
Love
vardaיוגב היקר
 
לפני שפגשתי אותך, הייתי סקפטית באפשרות שמישהו יצליח להשפיע עלי.אך כבר מהפגישה הראשונה ,נוכחתי ביכולת שלך. ואכן צדקתי בהבחנה שלי ואתה צדקת בתהליך כולו.
הצלחת איפה שרבים לפניך לא הצליחו. סיפקת לי כלים רבים ושונים על מנת שאעזר בהם בכל הזדמנות נתונה.איני מאפשרת ללחצים או לפרשנויות שליליות לנהל לי את החיים. היום אני מצליחה להתמודד ולפתור בעיות בדרך שאינה פוגעת בי או באחרים.
נסיבות שונות בחיי גרמו לי לאבד שליטה בכל הקשור אלי. לא היה לי מקום אצלי. האני איבד את מקומו והתוצאה לא אחרה לבוא... השמנת יתר שמטבע הדברים הזיקה לבריאותי ,למראה שלי, ולמצבי הנפשי. כל ההתנהלות היתה שגויה ,מבולגנת משהו, שפגעה בי. התפקחתי רגע לפני ההתדרדרות הסופית לתהום. תהום בריאותי ונפשי..,שהחזרה ממנו בלתי אפשרית.
המהפך הוא תהליך ארוך אך מהרגע הראשון חשתי אותו נפשית ורוחנית.באמצעותך ראיתי את חיי בבהירות. בעזרתך סיגלתי דרך חדשה להתנהלות ובפרט לראיית הדברים.המחשבות קיבלו פרשנויות חדשות וחיוביות.השתמשתי בכלים שסיפקת לי על מנת לשלוט בלחצים ולא נותנת להם לשלוט בי.
לא רק תוכן הדברים השפיעו עלי אלא גם אופן הדברים. הם נאמרו ביושר, בבטחון, ברוגע ,בהבנה מלאה ומתחשבת,בגובה העיניים . הקרנת שלווה וגרמת לתחושה נפלאה .
בקיצור היה כיף ובעיקר הפקתי תועלת רבה .
על כל אלה תודתי נתונה לך בהערצה רבה.
 
גינת צור
  
רמדי הומאופתית
 
תמר ויוגב גלאם - הומאופטיה, אימון לבריאות ואיכות חיים וסדנאות, מודיעין.    טל: 08-9703283,  דוא"ל:  glam.healthway@gmail.com 
Design: Edna Ricklin's Studio
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus