להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


טיפול הומאופתי בדלקות אוזניים

דלקת אוזניים היא תופעה מכאיבה ומטרידה השכיחה בעיקר אצל ילדים, במיוחד בשנים הראשונות של חייהם.
הסימפטומים האופייניים יהיו כאב עז, חום, הפרשה מוגלתית וירידה באיכות השמיעה.
הטיפול השכיח כיום בדלקת אוזניים יתחיל עם טיפות מקומיות לתוך האוזן ימשיך לאנטיביוטיקה ובמידה והבעיה לא תיפתר לרוב יתבצע ניתוח כפתורים.
 
ידוע שילדים רבים יפסיקו לסבול מדלקות אוזניים כמעט באופן מוחלט, עקב שינויים מבניים באוזן במהלך גדילתם, אך עד אז אפשר להיעזר רבות בהומיאופתיה על מנת לצמצם את הסבל הרב.
 
דלקת אוזניים(כמו כל מחלה או דלקת אחרת) עפ"י ההומיאופתיה היא תוצאה של הפרעה פנימית ועמוקה, אשר מבטאת עצמה בדלקת אוזניים. רק אם נטפל באותה הפרעה פנימית נוכל לרפא באמת את הילד ולמנוע הישנות של הדלקת.
 
במהלך הטיפול ההומיאופתי נוטל הילד את התרופה ההומיאופתית (רמדי) העשויה מחומרים טבעיים בלבד.התרופה ההומאופתית מפעילה ומחזקת את כוחות הריפוי הטמונים באדם וכך מאפשרת לו להתחיל תהליך ריפוי שורשי ועמוק עד להיותו בבריאות שלמה.
 
חשוב להבין: כאשר ישנן דלקות אוזניים (או כל דלקת אחרת) ,זה אומר שישנה סיבה שורשית הגורמת למערכת החיסון להיחלש שוב ושוב , ולכן יש לטפל בגורם להיחלשות מערכת החיסון.
 
הסיבה השורשית למחלה היא כתוצאה מרגישות אישית (לגורם כלשהו בחיים), המחלישה את הגוף ומביאה להופעת הדלקת.
לדוגמא: ילד עם רגישות לרעש שחי בבית שבו ישנן צעקות ומריבות, יפתח בסופו של דבר דלקת אוזניים (וזוהי רק דוגמא אחת מתוך אלפי אפשרויות).
 
ההומאופתיה מטפלת ברגישות הנ"ל ומחזקת את הילד מבפנים,וכן ההדרכה וההכוונה המקצועית של ההומאופת תסייע להורים להבין ולהסיר את המכשולים לבריאותו של הילד באופן כללי, וזאת על מנת למנוע החלשות חוזרת של הגוף ומערכת החיסון, "ולצעוד בשמחה בשביל הבריאות".
  
רמדי הומאופתית
 
תמר ויוגב גלאם - הומאופטיה, אימון לבריאות ואיכות חיים וסדנאות, מודיעין.    טל: 08-9703283,  דוא"ל:  glam.healthway@gmail.com 
Design: Edna Ricklin's Studio
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus